עבר של מצוינות, עתיד מלא התחדשות

מובילים התחדשות עירונית

בוני התיכון פועלת מזה כעשור בקידום מיזמי התחדשות עירונית. לשם כך הקימה חברת-בת ייעודית המתמחה בתחום: "בוני התיכון התחדשות עירונית". חברה זו עוסקת באיתור, ניהול, תכנון והקמה של פרויקטים רחבי היקף בתחום ההתחדשות העירונית הכוללים פעילות בהיקף של למעלה מ- 5,000 יחידות דיור בשלבים שונים באזורי הביקוש ונהנית ממסורת של מצוינות בתכנון ובבנייה. החברה מביאה ניסיון רב שנים ומומחיות בתחום, תוך מתן תשומת לב בלעדית לפרויקטים אלה ומקנה לבעלי הנכסים את הביטחון המלא בהשלמת הפרויקט ובהשבחת הנכס, לצד הסתכלות רחבה שיוצרת סביבת מגורים מרווחת, חדשנית ואיכותית.

בוני התיכון מכירה היטב את המורכבות המתלווה לתהליכי פינוי-בינוי מכל ההיבטים: חברתיים, קנייניים, תכנוניים, וביצועיים. החברה מנוסה בתכנון מעשי ועדכני על פי דרישות הרשות המקומית ומוסדות התכנון, והכל תוך שיתוף פעולה ושקיפות מלאה עם הדיירים. החברה מובילה את התהליכים במקצועיות, מומחיות, ביעילות ועל פי לוחות זמנים קצובים וקצרים.

תהליך התחדשות העיר, שמתבצע באמצעות פרויקטים של פינוי בינוי, הינו צו השעה בכל מובן, ומציע הזדמנות נהדרת לעיר, לכלל תושביה ולדיירי האזורים הנבחרים באופן מיוחד. מעבר לחידוש פני העיר הוותיקה, יצירת מרחב ציבורי מזמין ושוקק ששם דגש על צרכי התושבים, התהליך מוביל להחלפת שכונות וותיקות ובניינים ישנים בבנייני מגורים עם תכנון עדכני ובעיקר - בטיחותי. בצד שיפור איכות חייהם, ביטחונם ובטיחותם של תושבי העיר, פרויקטים אלו משביחים את נכסי התושבים, ומפיחים חיים בעיר, דרך הבאת משפחות חדשות וצעירות, גיוון האוכלוסייה, הוספת שטחים ירוקים, מבני ציבור וחידוש תשתיות.

מסיבות אלה, תכניות פינוי-בינוי זוכות לעידוד מגופי התכנון במדינה בדמות אישורים לפרויקטים, הקלות תכנוניות וזירוז הליכים.

בוני התיכון גאה לקחת חלק מרכזי ביצירת פתרונות דיור איכותיים, חידוש פני העיר, צמצום פערים, בניית קהילות משגשגות ובניית ערים חזקות, איכותיות ומתקדמות באזורי הביקוש הגדולים במדינה.

החברה לוקחת על עצמה את כלל העלויות והמורכבות של הפרויקט - תכנון, רישוי, שמאות, ייעוץ ואדריכלות, שכר עורכי דין לדיירים, הסדרי המגורים של הדיירים, מתן ערבויות וכמובן בניה- ללא כל עלות לדיירים המקוריים. החברה מציעה פתרונות למרקם הקהילתי ולוקחת לתשומת לבה צרכים פרטניים, מתוך מחויבות להפוך את התהליך ליעיל, נוח וידידותי.

התוצאה היא מתחמי מגורים איכותיים שמציעים הזדמנות נדל"נית נהדרת ותורמים לחיזוק הסביבה העירונית והחיים הקהילתיים.