עבר של מצויינות, עתיד מלא התחדשות

בוני התיכון פועלת מזה כעשור בקידום מיזמי התחדשות עירונית. לשם כך הקימה חברת-בת ייעודית המתמחה בתחום: "בוני התיכון התחדשות עירונית". חברה זו עוסקת באיתור, ניהול, תכנון והקמה של פרויקטים רחבי היקף בתחום ההתחדשות העירונית הכוללים פעילות בהיקף של למעלה מ- 5,000 יחידות דיור בשלבים שונים באזורי הביקוש. החברה נהנית ממסורת של מצוינות בתכנון ובבנייה, ומביאה לעשייה מומחיות ספציפית בתחום ותשומת לב בלעדית לפרויקטים אלה. החטיבה הייעודית מקנה לבעלי הנכסים את הביטחון המלא בהשלמת הפרויקט ובהשבחת הנכס, לצד הסתכלות רחבה שיוצרת סביבת מגורים מרווחת, חדשנית ואיכותית.

אנחנו בבוני התיכון מבינים היטב את המשמעות המורכבת של תהליכי פינוי-בינוי, מכל ההיבטים: חברתיים, קנייניים, תכנוניים, וביצועיים. אנחנו מנוסים בתכנון מעשי ועדכני על פי דרישות הרשות המקומית ומוסדות התכנון, והכל תוך שיתוף פעולה ושקיפות מלאה עם הדיירים. אנחנו יודעים להוביל מספר רב של תהליכים במקצועיות, מומחיות, ביעילות ועל פי לוחות זמנים ברורים וקצרים.

תהליך התחדשות העיר, שמתבצע באמצעות פרויקטים של פינוי בינוי, הינו צו השעה בכל מובן, ומציע הזדמנות נהדרת לעיר, לכלל תושביה ולדיירי האזורים הנבחרים באופן מיוחד. מעבר לחידוש פני העיר הוותיקה, יצירת מרחב ציבורי מזמין ושוקק ששם דגש על צרכי התושבים, התהליך מוביל להחלפת שכונות וותיקות ובניינים ישנים בבנייני מגורים עם תכנון עדכני ובעיקר - בטיחותי. בצד שיפור איכות חייהם, ביטחונם ובטיחותם של תושבי העיר, הם משביחים את נכסי התושבים, ומפיחים חיים בעיר, דרך הבאת משפחות חדשות וצעירות, גיוון האוכלוסייה, הוספת שטחים ירוקים וגינות וחידוש תשתיות.

מסיבות אלה, תכניות פינוי-בינוי זוכות לעידוד מגופי התכנון במדינה בדמות אישורים לפרויקטים, הקלות תכנוניות וזירוז הליכים.

בוני התיכון גאה לקחת חלק מרכזי ביצירת פתרונות דיור איכותיים, חידוש פני העיר, צמצום פערים, בניית קהילות משגשגות ובניית ערים חזקות, איכותיות ומתקדמות באזורי הביקוש הגדולים במדינה.

בוני התיכון התחדשות עירונית לוקחת על עצמה את כלל העלויות והמורכבות של הפרויקט – תכנון, רישוי, שמאות, ייעוץ ואדריכלות, שכר עורכי דין לדיירים, הסדרי המגורים של הדיירים, מתן ערבויות וכמובן בניה – ללא כל עלות לדיירים המקוריים. החברה מציעה פתרונות למרקם הקהילתי ולוקחת לתשומת לבה צרכים פרטניים, מתוך מחויבות להפוך את התהליך ליעיל, נוח וידידותי.

התוצאה היא מתחמי מגורים איכותיים שמציעים הזדמנות נדל"נית נהדרת ותורמים לחיזוק הסביבה העירונית והחיים הקהילתיים.